Kot akcesoria

Produkty dla kotów powinny być bezpiecznie, wykonane z substancji, które nie zaszkodzą zwierzakowi i funkcjonalne. W tej kategorii znajdą Państwo tylko takie propozycje. Z ich pomocą codzienna opieka nad zwierzakiem...

Czytaj więcej

Jest 706 produktów.

Pokazano 1-12 z 706 pozycji

Aktywne filtry

Kot akcesoria

Produkty dla kotów powinny być bezpiecznie, wykonane z substancji, które nie zaszkodzą zwierzakowi i funkcjonalne. W tej kategorii znajdą Państwo tylko takie propozycje. Z ich pomocą codzienna opieka nad zwierzakiem będzie zachodzić sprawniej i przyjemniej.

Akcesoria dla kota, czyli dlaczego warto lepiej poznać swojego zwierzaka?

Koty mają nie tylko różne umaszczenie, wagę, preferencje, ale też i różne charaktery. Niektóre uwielbiają się wylegiwać, a najbardziej zaawansowaną czynnością fizyczną, jaką podejmują, jest niespieszny spacer po mieszkaniu. Inne rozpiera energia, potrzebują dużej ilości bodźców, zabawek, które uruchomią w nim naturę łowcy. Wielu właścicieli kotów sądzi, że ich pupil zalicza się do tej pierwszej grupy. Niestety nierzadko zdarza się, że kot po prostu jest znudzony. Dobre poznanie swojego zwierzęcia jest niezbędne, żeby zbudować z nim głęboką relację. Dlatego gorąco zachęcamy do wypróbowywania różnych zabawek. Takie akcesoria sprawia, że kot będzie mógł w dynamiczny sposób spędzać czas, a Państwo będą mogli spędzać chwilę ze zwierzęciem w innym sposób niż na głaskaniu.

Transport pupila - niezbędne akcesoria dla kotów, które ułatwią Państwu codzienne życie

Koty przez większość swojego życia przebywają w domu. Zdarza się jednak, że pojawia się konieczność przemieszczenie się z jednego miejsca do drugiego, np. podczas podróży lub jadąc z/do weterynarza. W naszej ofercie przewidzieliśmy szereg rozwiązań, które idealnie sprawdzą się w takich okolicznościach. Torby i transportery zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby komfortowo, i przede wszystkim, bezpiecznie, przewieźć zwierzę. Co również ważne, produkty można w prosty sposób wyczyścić oraz trzymać albo na ramieniu, albo w ręce. Każdy właściciel futrzaka powinien zadbać o takie akcesoria dla kota, żeby być gotowym na każdą ewentualność.

Smycze i szelki, czyli akcesoria dla kotów aktywnych

Jeszcze jakiś czas temu kot chodzący na smyczy wzbudzał niemałą sensację. Dziś taki widok już nikogo nie dziwi. Niektóre rasy zwierzaków potrzebują szczególnie dużo ruchu, a spacery spełniają ich zapotrzebowanie na aktywność fizyczną. Proponujemy modele w różnorodnych wariantach kolorystycznych, posiadających proste i szybkie zapięcie. Takie smycze można sprawnie założyć i zdjąć, dzięki czemu zwierzak się nie stresuje.

Pozostałe akcesoria dla kotów, o których warto pamiętać

Miski, legowiska, kuwety to absolutne podstawy. Warto decydować się na produkty lepszej jakości, bo takie akcesoria dla kotów są mocno eksploatowane. W naszym sklepie znajdą Państwo nowoczesne kocie toalety z filtrem, niepozwalające wydostać się nieprzyjemnym zapachom na zewnątrz. Proponujemy też wygodne legowiska, również takie, które można zaczepić na drapaku. Wśród akcesoriów dla kota nie zabrakło też produktów takich jak:

  • nożyczek do obcinania pazurków;
  • płynów-odstraszaczy;
  • łopatek do kuwety

i wielu innych. Serdecznie zapraszamy do zakupów. Jesteśmy pewni, że w naszym sklepie znajdą Państwo wszystko, co niezbędne, żeby kot był zdrowy i szczęśliwy.

 

Zapraszamy także do zapoznana się z kategoriami:

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło