Transportery i torby do przewozu psów to ułatwienie dla posiadaczy czworonogów, którzy chcą sobie ułatwić przewożenie zwierząt. Torba jest najpopularniejszym transporterem dla małych i średnich psów, jeśli czworonogi nie lubią wizyt...

Czytaj więcej

Jest 82 produktów.

Pokazano 1-12 z 82 pozycji

Aktywne filtry

Transportery i torby do przewozu psów to ułatwienie dla posiadaczy czworonogów, którzy chcą sobie ułatwić przewożenie zwierząt. Torba jest najpopularniejszym transporterem dla małych i średnich psów, jeśli czworonogi nie lubią wizyt u weterynarza – dają zwierzęciu poczucie bezpieczeństwa, a właścicielowi komfort podczas wizyty w lecznicy. Plastikowe transportery to także odpowiedni sposób, jeśli zależy nam na zapewnieniu zwierzęciu bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem – takie mobilne kojce pozwalają na stabilne ustawienie na siedzeniu auta oraz zapięciu pasami. Głęboki, pełny spód toreb do przewozu zwierząt sprawia, że stają się one optymalnym rozwiązaniem w podróży samochodem, taksówką lub komunikacją zbiorową – bez obaw, że schorowane zwierzę zabrudzi tapicerkę. Dużym udogodnieniem w transporterach i torbach do przewozu psa jest możliwość wyjęcia psa „od góry”, bez konieczności wyciągania psa bocznymi drzwiczkami. Wszystkie produkty wyposażone są w solidne otwory zapewniające przepływ powietrza. W ofercie sklepu Sierściuchowe ZOO dostępne są także klatki służące do transportu większych psów.

Zastosowanie toreb do przewozu psa w warunkach domowych

Torby do przewozu psów można także z powodzeniem wykorzystywać w warunkach domowych – nie tylko jako transportery, ale także jako posłanie dla zwierzaka. Wystarczy w środku ułożyć kocyk lub materacyk i ustawić je w miejscu dostępnym dla psa. W ten sposób transporter przestanie zwierzęciu kojarzyć się tylko z wizytami u weterynarza, zacznie mu kojarzyć się jako legowisko lub schronienie i stanie się dla niego naturalnym elementem wyposażenia domu. Dzięki temu rozwiązaniu zniknie problem z transportowaniem psa do lecznicy. Torby do transportu psów łatwo jest utrzymać w czystości.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło