Wszystko dla gryzoni

Gryzonie nie są tak wymagającymi zwierzątkami, jak chociażby gady, potrzebujące specjalistycznych lamp i dość kosztownego wyposażenia. Nie zmienia to jednak faktu, że żeby dobrze zaopiekować się chomikiem lub...

Czytaj więcej

Jest 1041 produktów.

Pokazano 1-12 z 1041 pozycji

Aktywne filtry

Wszystko dla gryzoni

Gryzonie nie są tak wymagającymi zwierzątkami, jak chociażby gady, potrzebujące specjalistycznych lamp i dość kosztownego wyposażenia. Nie zmienia to jednak faktu, że żeby dobrze zaopiekować się chomikiem lub świnką morską, należy kupić szereg produktów. W naszym sklepie kompleksowo podchodzimy do opieki nad zwierzętami, dlatego w tej kategorii znajdą Państwo wszystko, co może przydać się dla gryzonia.

Wszystko dla gryzoni, czyli produkty, które pozwolą Państwu w kompleksowy sposób zadbać o zwierzaka

Co właściwie kryje się pod pojęciem "wszystko dla gryzoni"? W skład takiego wyposażenia można wliczyć

  • właściwą karmę

W składzie naszych wariantów pokarmu dla gryzoni znajdą Państwo wszystko, co jest potrzebne dla ich właściwego funkcjonowania. Popularne i sprawdzone składniki karmy to zboża, warzywa, owoce, różnorodne nasiona, oleje i tłuszcze oraz dodatki (np. rozmaryn, nagietek, zielona herbata i inne). W części produktów zawarte zostały białka zwierzęce, które odpowiadają za wspomaganie trawienia gryzonia i sprawiają, że jego organizm z większą łatwością przyswaja składniki odżywcze.

  • przekąski do podgryzania

Umożliwiają m.in. ścieranie ząbków, co jest bardzo ważne u gryzoni. Nie jest to absolutnie ich jedyna funkcja. Oprócz przerostu zębów, chronią też zwierzaka przed niedoborami witamin i innych substancji odżywczych. Ciekawym rozwiązaniem, pozwalającym rozpieścić  podopiecznego, są dropsy smakowe (np. miodowe).

  • napoje dla gryzoni

Takie produkty są bogate w minerały, pozytywnie wpływają na kondycję zwierzaka i jego przemianę materii.

  • ściółka

Gryzonie uwielbiają zakopywać się w ściółce lub sianku. Oprócz frajdy, takie wypełnienie legowiska zwierzaka sprzyja też utrzymaniu higieny. Trociny to miękkie i komfortowe podłoże dla gryzonia, które jednocześnie świetnie wchłania płyny i zmniejsza nieprzyjemne zapachy Warto wyposażyć się w większe ilości tego produktu, bo ściółkę należy regularnie zmieniać. 

  • wyposażenie

W tej kategorii nie może zabraknąć też takich produktów jak miseczki, klatki, poidełko. Oferujemy wszystko dla gryzonia, co oznacza, że w jednym sklepie mogą zrobić Państwo kompleksowe zakupy. To oszczędność czasu, duża wygoda i spore ułatwienie podczas poszukiwań karmy i wyposażenia. Czytelny podział na kategorie sprawia, że w krótkim czasie znajdą Państwo najważniejsze produkty, które będą niezastąpione dla świnek morskich, chomików, królików, szczurów i innych.

W naszym sklepie można znaleźć jedynie rozwiązania od sprawdzonych producentów. Wierzymy, że tylko taki pokarm i wyposażenie mogą zapewnić zwierzakowi pełne bezpieczeństwo. Wybierając produkt, warto zwrócić uwagę na jego skład. W ten sposób mogą Państwo nie tylko zapewnić zwierzakowi wszystko to, co niezbędne dla gryzonia, ale też dowiedzieć się, które przysmaki najbardziej mu pasują. Z naszymi produktami Państwa zwierzak ma okazję poznawać i eksplorować różne smaki, jednocześnie czując się zdrowo.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Każdy produkt został wyczerpująco opisany, ale w razie jakichkolwiek pytań, oczywiście służymy profesjonalną pomocą.

Zobacz też:

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło