Pokarm dla ptaków

Zdrowe zwierzę to szczęśliwe zwierzę, dlatego okazywanie miłości i troski podopiecznemu zawsze powinno się wiązać z dobraniem odpowiedniego sposobu żywienia. W tej kategorii znajdą Państwo szeroki wybór właściwie...

Czytaj więcej

Jest 85 produktów.

Pokazano 1-12 z 85 pozycji

Aktywne filtry

Pokarm dla ptaków

Zdrowe zwierzę to szczęśliwe zwierzę, dlatego okazywanie miłości i troski podopiecznemu zawsze powinno się wiązać z dobraniem odpowiedniego sposobu żywienia. W tej kategorii znajdą Państwo szeroki wybór właściwie zbilansowanego pokarmu dla ptaków.

Karma dla ptaków zimowa - idealny sposób na poznanie zwierząt

Pokarm dla ptaków w postaci kulek zimowych to oferta, która cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem w chłodniejsze miesiące. Popularność tego produktu wynika z kilku względów. Po pierwsze, zakup kulek zimowych to świetny sposób na pomoc ptakom w okresie, w którym trudniej jest im samodzielnie znaleźć pożywienie. Na taki zakup decydują się więc miłośnicy zwierząt, którym zależy na zdrowiu skrzydlatych przyjaciół. Taka karma dla ptaków pozwala też lepiej zaznajomić się z konkretnymi gatunkami. Budowa własnego domku dla ptaków, a następnie obserwowanie, jacy mali goście dzisiaj zawitali na naszym balkonie, to frajda zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Karmę dla dzikich ptaków w naszym sklepie można znaleźć nie tylko pod postacią kulek tłuszczowych, ale też w postaci sypkiej. Produkty charakteryzują się niską ceną, zwłaszcza w porównaniu z ogromem radości, której mogą być źródłem dla wszystkich domowników, bez względu na wiek.

Pokarm dla ptaków domowych

W naszej ofercie absolutnie nie mogło zabraknąć karmy dla ptaków hodowlanych. Przeznaczone są np. dla papugi dużej, papużek falistych i nimf. Dzięki nim zwierzę może rozwijać się właściwie i czuć się dobrze. Właściwie dobrana dieta powinna zwiększać odporność ptaka, gwarantować mu odpowiednie składniki, niezbędne do prawidłowego rozwoju. Zbilansowana karma dla ptaków może więc pozytywnie wpłynąć na długość życia zwierzęcia, a przecież to na tym zależy każdemu troskliwemu opiekunowi.

Pokarm dla ptaków dostępny w naszym sklepie, stworzony został z wyselekcjonowanych składników. Producenci dołożyli starań, aby karma była nie tylko zdrowa, ale też składała się z ptasich smakołyków. Takie rozwiązania świetnie sprawdzą się, jeśli poszukujecie Państwo wariantu, który rozpieści zwierzaka i jednocześnie będzie bogaty w:

  • witaminy
  • związki mineralne
  • cenne pierwiastki

Jak dobrze wybrać pokarm dla ptaków?

Wiemy, jak ważne dla właścicieli zwierząt jest dostarczanie ich pupilom wszystkiego, co najlepsze. Nasza oferta została skonstruowana w taki sposób, żeby nie mieli Państwo wątpliwości co do tego, czym żywi się ptak. Przy każdym produkcie znajdą Państwo wyczerpujące informacje dotyczące składu karmy (również informacje o składnikach analitycznych). W opisie zawarliśmy również sugerowane dawkowanie pokarmu dla ptaków; porcje warto dopasować, biorąc pod uwagę również apetyt ptaka oraz, jeśli takie istnieją, szczególne zalecenia weterynarza.

Nasze produkty są zróżnicowane nie tylko pod względem przeznaczenia oraz składu, ale też pod względem wielkości opakowania. Osobom, którym zależy na ekonomicznych zakupach, polecamy karmy pakowane po 2,5 kg. Z kolei właścicieli ptactwa, chcącym wypróbować nowe warianty, zachęcamy do sprawdzenia pokarmu dla ptaków w nieco mniejszych wagowo opakowaniach.

 

Przeczytaj także:

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło