Regulowane szelki dla psa

Regulowane szelki dla psa są najlepszym rozwiązaniem dla pupila i jego opiekuna. Sprawiają, że zwierzę nie wydostanie się z nich, jednocześnie nie powodując obtarć i pozwalając, by właściciel mógł...

Czytaj więcej

Jest 2010 produktów.

Pokazano 1-12 z 2010 pozycji

Aktywne filtry

Regulowane szelki dla psa

Regulowane szelki dla psa są najlepszym rozwiązaniem dla pupila i jego opiekuna. Sprawiają, że zwierzę nie wydostanie się z nich, jednocześnie nie powodując obtarć i pozwalając, by właściciel mógł zapanować nad psem w niebezpiecznej sytuacji – na przykład, kiedy psa trzeba ściągnąć i wydać mu komendę lub jeśli pies ma skłonności do ucieczek podczas spacerów. W sklepie Sierściuchowe Zoo dostępny jest szeroki asortyment obroży, smyczy i szelek dla psów, które różnią się:

  • materiałem wykonania,
  • rozmiarem,
  • modelem,
  • przeznaczeniem.

Właściciel wyprowadzający na spacer psa w szelkach może być pewien, że niezależnie od napotkanej sytuacji, będzie mógł zapanować nad psem i jego zachowaniem. Szelki dla psa można wykorzystywać jako wygodną alternatywę dla obroży, warto używać ich także podczas podroży samochodowych z czworonogiem, ponieważ sprawią, że nawet nagłe hamowanie auta nie będzie dla psa bolesne czy groźne dla jego zdrowia. Innym zastosowaniem regulowanych szelek jest wsparcie zwierzaka w czasie wskakiwania do samochodu lub wchodzenia po schodach – mogą w takich sytuacjach pełnić funkcję wsparcia rehabilitacyjnego.

Wybór odpowiednich szelek dla psa

Wybierając szelki dla psa, należy zastanowić się, w jakich sytuacjach będą one używane. Czy mają być używane podczas codziennych spacerów, w czasie podróży autem, czy będzie to czasowa alternatywa ułatwiająca zwierzęciu poruszanie się? W zależności od zastosowania szelki będą różniły się sposobem zakładania i zapinania. Nie bez znaczenia jest także wielkość psa – im mniejsze zwierzę, tym cieńsze będą taśmy szelek. Dla dużych psów rekomendowane są szelki ze wzmocnionymi, przeszywanymi szwami – zwane także uprzężami. Średniej wielkości pieski dobrze będą się czuły w szelkach wykonanych ze skóry bądź skóry ekologicznej, która od wewnętrznej strony podszyta jest delikatnym materiałem.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło