Karma mokra, wilgotna dla psa

Dlaczego warto urozmaicać dietę pupila mokrą karmą dla psa?

Karma mokra dla psa, ze względu na wyraźny aromat, jest odbierana przez czworonoga jako bardziej apetyczna, niż np. rozwiązania suche. Ten...

Czytaj więcej

Jest 60 produktów.

Pokazano 1-12 z 60 pozycji

Aktywne filtry

Karma mokra, wilgotna dla psa

Dlaczego warto urozmaicać dietę pupila mokrą karmą dla psa?

Karma mokra dla psa, ze względu na wyraźny aromat, jest odbierana przez czworonoga jako bardziej apetyczna, niż np. rozwiązania suche. Ten drugi wariant, chociaż jest bogaty w składniki odżywcze, posiada często składniki zbożowe, pełniące funkcję wypełniaczy. Warto zdawać sobie sprawę, że u niektórych ras duża zawartość zbóż w karmie suchej może powodować gazy. W takim wypadku warto zdecydować się na wilgotne przysmaki, dostępne w naszym sklepie online.

Oprócz zwiększonych walorów smakowych należy wspomnieć o jeszcze jednej zalecie mokrej karmy dla psa. Wiele osób uważa, że karmiąc psiaka takim przysmakiem, z większą łatwością można kontrolować ilość podawanego pożywienia. To rozwiązanie może więc przypaść do gustu początkującym właścicielom psów.

Mówiąc o takim rodzaju pożywienia, nie da się nie wspomnieć o zawartości wody. Takie jedzenie bardzo różni się od innych wariantów przekąsek. Jest wilgotne i to właśnie ta podwyższona zawartość płynów pozytywnie oddziałuje na funkcjonowanie układu moczowego psa.

Niektóre osoby obawiają się, że stosowanie karmy mokrej może zaszkodzić uzębieniu psiaka. Jest to mit i badania nie wykazują silnego związku między rodzajem podawanej karmy a zdrowiem psich zębów. Regularna pielęgnacja jamy ustnej to najskuteczniejszy sposób na zmniejszanie ryzyka chorób zębów i dziąseł.

 

Jakie karmy dla psa znajdą Państwo w naszym sklepie online?

  • Naturalne składniki

Mokre pożywienie to dla psiaka prawdziwy przysmak. Wybierając warianty o odpowiednim składzie, dbają Państwo o walory smakowe psiego pożywienia oraz o stan zdrowia czworonoga. W tej kategorii produktów zawarliśmy karmy zawierające m.in. wołowinę, mięso jelenia, łososia, węgorza, królika, indyka oraz dodatki w postaci owoców, warzyw i ziół. Dokładnie opisujemy, co zawiera dany produkt. Dzięki temu mogą Państwo świadomie robić zakupy i wybierać przysmaki, które najbardziej przypadną do gustu psiaka. Staramy się tak konstruować ofertę, żeby była bogata w warianty pozbawione  substytutów mięsa, sztucznych barwników i ulepszaczy smaku.

  • Opakowania o różnorodnej wielkości

Karmy mokrej dla psa nie można przechowywać tak długo, jak karmy suchej. Najlepiej, gdyby pies zjadł taką porcję od razu. W naszym sklepie online znajdą Państwo warianty przeznaczone zarówno dla malutkich piesków, jak i też i dla dużych zwierząt, potrzebujących zdecydowanie większych porcji.

  • Karmy dla psów o szczególnych wymaganiach

Do takich wariantów zaliczyć można rozwiązania dla karmiących suczek oraz pożywienie dla szczeniąt. Karma mokra dla psa w postaci musu może wspierać rozwój najmłodszych zwierzaków i pomagać im przejść z pokarmu płynnego na pokarm stały.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się dokładniej z tą kategorią i do poszukiwań idealnego przysmaku dla Państwa czworonoga. Mamy nadzieję, że prosty skład, wysokie walory smakowe, bogaty wybór wariantów i przystępna cena sprawią, że nie będzie to Państwa ostatnia wizyta w sklepie Sierściuchowe Zoo.

W naszym sklepie online oferujemy karmę wilgotną, mokrą dla psa między innymi firm: Animonda, Applaws, Bozita, Brit Fresh, Brit Mono Protein, Brit Pate & Meat, Brit Premium, Carnilove.

 

Przeczytaj także:

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło