Wszystko dla psa

 

Wszystko dla psa - szeroki wybór produktów pielęgnacyjnych

W ofercie sklepu zawarliśmy m.in. szampony z odżywką, chroniące skórę zwierzęcia przed utratą wilgoci oraz szkodliwym wpływem czynników...

Czytaj więcej

Jest 6584 produktów.

Pokazano 1-12 z 6584 pozycji

Aktywne filtry

Wszystko dla psa

 

Wszystko dla psa - szeroki wybór produktów pielęgnacyjnych

W ofercie sklepu zawarliśmy m.in. szampony z odżywką, chroniące skórę zwierzęcia przed utratą wilgoci oraz szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Łagodne wyroby będą świetną opcją dla psów mających wrażliwą skórę. Ich używanie przynosi również efekt w postaci zdrowo wyglądającej sierści, zachwycającej połyskiem i pachnącej świeżo. Do produktów o charakterze pielęgnacyjnym zaliczyć można też różnorodne grzebienie i szczotki. Przy takich wariantach zawarliśmy informację, do jakiej długości sierści należy stosować produkt.

W tej kategorii znajdą też Państwo wszystko, co przyda się dla psa podczas nauki czystości. Takimi niezastąpionymi akcesoriami są np. maty dla szczeniaków. Dzięki nim szkolenie przebiega szybciej, a właściciel nie musi martwić się o zanieczyszczenie mieszkania. Do takich zabiegów, jak mycie czworonoga, polecamy specjalne rękawice. Nie tylko oczyszczą psa z brudu, ale też zafundują mu przyjemny masaż.

 

Zabawki dla pupila

Regularna zabawa z psem nie tylko pozwala zwierzakowi utrzymać sprawność fizyczna; dodatkowo buduje też więź między czworonogiem a jego panem. W tej kategorii odnajdą Państwo wszystko dla psa, co sprawi mu radość i pozwoli spędzić ze zwierzakiem wartościowy czas. Oferujemy więc różnej wielkości piłki gumowe, gryzaki gumowe, sznury bawełniane, pluszowe, winylowe zabawki i wiele innych. Takie akcesoria można wykorzystać i do zwykłej zabawy i do zaawansowanej tresury. Kompromisowym rozwiązaniem są warianty, które sprawiają mnóstwo radości, jednocześnie ćwicząc koncentrację zwierzaka - np. gry, polegające na tym, że psiak szuka przekąski.

Gorąco zachęcamy do wypróbowania różnorodnych dostępnych opcji. Wszystko, co zostało przeznaczone dla psa, powinno być całkowicie bezpieczne dla czworonogów. Tylko takie rozwiązania proponujemy, dlatego bez wahania mogą Państwo wybierać, eksperymentować, a potem wracać tu, gdy pojawi się konieczność zakupu nowej zabawki.

 

Dbamy o zdrowie czworonoga

Czasami dobrze zbilansowana dieta i dużo aktywności nie wystarczy, bo zdrowie zwierzaka potrzebuje dodatkowego wsparcia. W tej kategorii zawarliśmy różnorodne suplementy diety, które, m.in.:

  • wzmacniają stawy psów;
  • pobudzają apetyt;
  • uzupełniają niedobory substancji odżywczych;
  • przyspieszają rekonwalescencję;
  • polepszają jakość sierści.

Dokładnie opisaliśmy stosowanie i sposób podawania każdego z preparatów, zgodnie z zaleceniami producenta. Dzięki temu już na etapie zakupów mogą się Państwo zapoznać z najważniejszymi zapisami ulotki i wybrać rozwiązania idealnie dopasowane do kondycji zdrowotnej swojego zwierzaka. Znajdą tutaj Państwo wszystko, co niezbędne dla psa do wzbogacenia jego diety. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Z przyjemnością opowiemy o każdym z produktów i ułatwimy Państwa proces zakupowy. Polecamy też stały kontakt z weterynarzem, który doradzi odpowiednie preparaty również w bardziej skomplikowanych i poważnych psich dolegliwościach.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło