Pies zdrowie

Każdy właściciel czworonoga chciałby, żeby jego zwierzę żyło jak najdłużej. Niestety psi przyjaciele starzeją się szybciej niż ludzie. Nadal jednak możemy mieć wpływ na to, jak długo nasz towarzysz będzie przy nas....

Czytaj więcej

Jest 240 produktów.

Pokazano 1-12 z 240 pozycji

Aktywne filtry

Pies zdrowie

Każdy właściciel czworonoga chciałby, żeby jego zwierzę żyło jak najdłużej. Niestety psi przyjaciele starzeją się szybciej niż ludzie. Nadal jednak możemy mieć wpływ na to, jak długo nasz towarzysz będzie przy nas. Kolosalne znaczenie ma w tym przypadku to, jak dbamy o zdrowie pupila. Zdarza się, że trzeba mu podać specjalistyczne leki, bo boryka się z poważniejszymi dolegliwościami. W innych przypadkach wystarczy po prostu odpowiednia suplementacja diety. Aby właściwie zatroszczyć się o zdrowie psa, warto regularnie kontrolować jego kondycję u lekarza weterynarii. Dobrym pomysłem będą też odwiedziny sklepu online, wyposażonego w preparaty, które pozytywnie wpłyną na stan jego organizmu. W tej kategorii produktów znaleźć można bezpieczne i skuteczne preparaty, dzięki którym pies przed dłuższy czas będzie mógł cieszyć się dobrym zdrowiem.

Produkty, dzięki którym zadbacie Państwo o zdrowie psa

  • Preparaty, które warto zastosować, walcząc z pchłami i kleszczami

Wśród tego typu produktów znajdą Państwo obroże ziołowe, szampony, emulsje, krople oraz produkty do mechanicznego usuwania kleszczy. Nasze preparaty charakteryzują się wysoką skutecznością działania i są całkowicie bezpieczne dla psów. Dzięki składnikom aktywnym szybko rozprawiają się z problemem pcheł i kleszczy lub zapobiegają jego zaistnieniu. W efekcie pies może cieszyć się świetnym samopoczuciem i zdrowiem.

Preparaty do oczu, uszu i do jamy ustnej

W naszym sklepie online klienci mogą kupić zestawy do czyszczenia psich zębów, zawierające pastę i różnorodne rodzaje szczoteczek. Proponujemy również spraye do odświeżania oddechu. Nie tylko poprawiają zapach, ale też łagodzą stany zapalne i zapobiegają odkładaniu się kamienia nazębnego. Oprócz tego w tej kategorii zakupią Państwo preparaty wybielające oraz specjalne przekąski poprawiające stan uzębienia. Dbanie o zdrowie psa powinno obejmować również regularne sprawdzanie i kontrolowanie stanu oczu i uszu zwierzaka. W naszym sklepie online znaleźć można szereg preparatów, które pozwolą również na tym polu wrócić psom do zdrowia.

  • Preparaty żywieniowe

Oferujemy bogaty wybór produktów przeznaczonych dla zwierzaków, borykających się z zaburzeniami prawidłowej funkcji chrząstek stawowych. Dużą popularnością cieszą się też suplementy diety, które sprawiają, że włos psa błyszczy, a skóra jest zdrowa. Zachęcamy do wypróbowania produktów spełniających potrzeby psów rosnących. W ofercie zawarliśmy takie warianty dla psów ras różnej wielkości. Regularne stosowanie takich preparatów sprawia, że organy psiaka rozwijają się w prawidłowy sposób, a kości są mocne i sprężyste. W kategorii znajdą też Państwo inne rozwiązania, które mogą być przyjmowane przez zwierzę wraz z pożywieniem.

Odpowiedzialna opieka nad psem powinna obejmować kontrolę stanu zdrowia zwierzęcia. Tylko takie podejście pozwala w porę wykryć schorzenia lub rozpoznać predyspozycję psa do pewnych chorób. Gorąco zachęcamy do regularnych wizyt u weterynarza i do doboru suplementów i innych produktów, dopasowanych do stanu zdrowia Państwa pupila.

Jak najprościej zadbać o zdrowie naszego psa. Zapraszamy do zapoznania się z produktami m.in.: Caniviton, ScanVet, Arthro. Zapraszamy do wizyty w naszym sklepie online.

Zobacz także:

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło