Zabawki dla psa

Wybierając zabawki dla psa, warto zwrócić uwagę na producenta. Rozwiązania o wątpliwej jakości posłużą pupilowi tylko przez krótką chwilę, a w skrajnych przypadkach mogą być nawet dla niego niebezpieczne. W...

Czytaj więcej

Jest 1050 produktów.

Pokazano 1-12 z 1050 pozycji

Aktywne filtry

Zabawki dla psa

Wybierając zabawki dla psa, warto zwrócić uwagę na producenta. Rozwiązania o wątpliwej jakości posłużą pupilowi tylko przez krótką chwilę, a w skrajnych przypadkach mogą być nawet dla niego niebezpieczne. W sklepie online Sierściuchowe Zoo doskonale zdajemy sobie sprawę, że zwierzę powinno być bezpieczne również podczas zabawy. Z tego powodu tak skonstruowaliśmy naszą ofertę produktów, aby mogli Państwo wybierać tylko ze sprawdzonych rozwiązań. W tej kategorii klienci znajdą duży wybór wariantów, które pozwolą zwierzakowi na rozwój i świetną zabawę.

Różnorodne rodzaje zabawek dla psa

Zabawki ułatwiające tresurę

Właściwie każdą zabawkę można wykorzystać do tresury. Niektóre produkty zostały jednak stworzone specjalnie do tego. Są to np. gwizdki i clickery. Dla wygody użytkownika, część wariantów łączy w sobie te dwa urządzenia. Z pomocą takich zabawek możliwe będzie skuteczne sygnalizowanie pozytywnych zachowań czworonoga.

Zabawki rozwijające inteligencję zwierzaka

Chociaż wcześniej wspomniana tresura sprawia psom dużo zabawy, do tego tematu można podejść również w inny sposób. Właścicielom, którzy chcą wspomagać rozwój intelektualny zwierzaka, polecamy edukacyjne zabawki dla psa. Prostym rozwiązaniem tego typu jest piłka wypełniona smakołykami, którą trzeba przeturlać w odpowiedni sposób, żeby zwierzę zyskało dostęp do przysmaku. W ofercie sklepu online znajdą Państwo również inne, bardziej skomplikowane warianty, pozwalające psiakowi na poszukiwanie przekąski.

Zabawki, pozwalające zadbać o sprawność fizyczną psa

Wspólna zabawa z czworonogiem zbliża do siebie psa i jego pana. Jednocześnie, jeśli takie czynności obejmują bieganie zwierzaka, czworonóg może przed dłuższy czas zachować sprawność fizyczną oraz cieszyć się lepszym zdrowiem. W sklepie online Sierściuchowe Zoo nie brakuje wariantów zabawek, które pozwolą psu się zmęczyć. Różnorodne piłki i dyski są klasycznymi zabawkami, ale pupil prawdopodobnie nigdy się nimi nie znudzi. Oferujemy również warianty produktów, idealnych do zabawy w wodzie.

Zabawki pozytywnie wpływające na komfort czworonoga

Wszystkie wcześniejsze warianty pozwalają czerpać zwierzakowi radość z bycia psem, jednak pewne rozwiązania są wyjątkowe. Takie warianty, jak lateksowe zabawki wydające dźwięki, gryzaki, czy pluszowe przytulanki to opcje zaprojektowane dla prostej przyjemności zwierzaka.

Każdy pies lubi zabawki, ale to, jakie rozwiązania preferuje, często zależy od jego charakteru. Nasz sklep online, dzięki kompleksowemu wyposażeniu i korzystnym cenom, pozwala na szerokie eksperymenty w tym zakresie. Warto wzmagać naturalną ciekawość zwierzaka. Spędzanie czasu na zabawach z psiakiem to szereg korzyści również dla właściciela psa. Interakcje z czworonogiem odstresowują. Dodatkowo wspólna zabawa na świeżym powietrzu to świetny trening nie tylko dla psa, ale też dla jego pana. Gorąco zachęcamy do poznawania nowych sposobów na taką rozrywkę. Jesteśmy pewni, że zaowocuje ona poznaniem przez psa nowych sztuczek oraz ogromną ilością pozytywnej energii.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło